Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

wczytywanie strony

menu mobilne

Drzwi na zawiasie Pivot

DSC_9834-Edit

 

 

Drzwi na zawiasie Pivot

Od lat wyznaczamy trendy na rynku drzwi zewnętrznych – wychodzimy poza utarte schematy, poszukując nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą zapewnić naszym Klientom wyjątkowe produkty, gwarantujące im najwyższą jakość i unikalny design. Drzwi na zawiasie Pivotowym to najnowszy trend w architekturze, połączenie nowoczesnej technologii i prestiżu, który wprowadza nas w całkiem inny wymiar. Jest propozycją dla osób o niestandardowym podejściu do aranżacji.

 

Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax® Drzwi na zawiasie Pivot, Drzwi Drewniane Zewnętrzne - Parmax®

 

 

 

Zawias Pivot to rodzaj metalowego okucia, montowanego wewnątrz skrzydła drzwiowego. Stosując to rozwiązanie, nie musimy instalować żadnych elementów konstrukcyjnych na ścianie z otworem drzwiowym, ponieważ do zamontowania drzwi potrzebne są jedynie dwie niewielkich rozmiarów płytki, montowane w ościeżnicy, co sprawia wrażenie, jakby drzwi były zawieszone w próżni.

Zastosowanie zawiasów Pivot daje nam nie ograniczone możliwości, możemy dowolnie eksperymentować z wykończeniem bez względu na wielkość i ciężar, ponieważ możemy wykonać skrzydło ważące nawet pól tony. Każda konstrukcja może być powiększona o elementy stałe. Zawias samozamykający zawiera regulowane tłumienie zamykania i hydrauliczną kontrolę wsteczną (ochrona ściany) drzwi po otwarciu płynnie powracają do pozycji "0", dzięki czemu ich otwieranie i zamykanie możemy kontrolować dosłownie jednym ruchem.

SPECYFIKACJA:

Decydując się na wybór zawiasów Pivot kupują Państwo produkt najwyższej jakości w stu procentach dopracowany i przemyślany pod każdym względem.

Zobacz, jak działa to rozwiązanie:

https://www.youtube.com/watch?v=3KgaaLqOQCI

 

DSC_5114-HDR-Edit-Edit

 

 

 

 

Katalog produktów

 do_gory
Witaj!
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo?

TAK!